Chcete si vybudovat závlahový systém? Nezapomeňte na projekt!

Vytváříme projekci závlahových systémů profi značek Hunter, RainBird, Toro pro maloobchod i velkoobchod.

Ukázka rozdělení pozemku na jednotlivé sekce a rozmístění závlahových komponentů.

 

Automatický závlahový systém (AZS) ve zkratce.

   Automatický závlahový systém, ve zkratce AZS je plně automatizovaný systém, který je řízen chytrou domácností nebo řídící jednotkou, která je naprogramována individuálně dle Vašich požadavků a představ. Plná automatizace pomáhá ušetřit čas, který pak můžete věnovat jinde.

Podrobnější informace o závlahovém systému se dozvíte ZDE.


Bez projektu by to nešlo.

 Každý stavební záměr má svůj postup a svoje pravidla, která je nutno dodržet. Výjimkou není ani závlahový systém, kde je projektová dokumentace důležitým dokumentem. Je nutné pamatovat na fakt, že vypracování projektové dokumentace je pomyslnou prevencí, díky které můžete ušetřit nemalé náklady na případné opravy v realizaci daného záměru.


Námi nabízený sortiment známe, umíme poradit!

 Naším cílem je poskytnout realizátorům a koncovým uživatelům kompletní sortiment pro stavbu závlahového sytému. S dodávkou tedy nesouvisí jen dodání komponentů, ale i technické poradenství a projekční činnost, tedy poskytnutí veškeré součinnosti od A do Z.


Jste realizační firma? Nabízíme profi školení.

 Pro naše partnery umíme zajistit odborné a profesionální školení na vysoké úrovni, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Pokud byste měli o školení zájem, dejte nám vědět.

Školení automatických závlahových systémů (AZS).


Proč projekt právě od nás? Máme 6 důvodů!

  • Profesionální řešení
  • Přehledné vypracování
  • Technické poradenství
  • Znalost sortimentu
  • Praktické zkušenosti
  • Součinnost od A po Z

 Projekt vypracováváme v programu AutoCad a výslednou verzi posíláme standardně v elektronické verzi, a to ve formátu PDF. V případě, že byste chtěli editovatelnou verzi projektu, umíme zaslat i ve formátu dwg.

Do e-mailu společně s projektem obdržíte i kompletní soupis materiálu a cenovou nabídku na daný projekt.

Při odebrání materiálu poskytneme své Know-how v podobě závlahové kuchařky s radami a tipy, čemu se vyvarovat a jak správně jednotlivé komponenty zapojit.

 

Ukázka námi provedené projektové dokumentace.

 

Ukázka námi provedené projektové dokumentace.


Máte zájem o vypracování projektu?

  Abychom mohli vypracovat kvalitní projektovou dokumentaci je nutné dodat co nejpřesnější podklady a parametry. Pro dodání potřebných informací jsme proto připravili formulář, který naleznete níže. Pro vypracování kvalitního projektu věnujte uvedeným údajům ve formuláři patřičnou pozornost.

Formulář pro projekt závlahového systému ke stažení

Po vyplnění formuláře bude nutné dodat rozměry pozemku s co nejpřesnějším okótováním (ideálně v měřítku), kde bude patrné, jaké plochy chcete zavlažovat a kde použít kapkovou závlahu společně se zakreslením:

  • Vodního zdroje
  • Umístění šachty s elektroventily
  • Umístění šachet s kohoutkem
  • Umístění řídící jednotky (bateriová v šachtě, nebo 230 V/ 24 V umístěná doma nebo v exteriéru).

Tyto podklady nám společně s vyplněným formulářem pošlete na e-mail info@doltak.cz


Ideální čas na projekt je právě teď!

 I zde platí pravidlo, čím dříve, tím lépe. Pokud se trefíte s požadavkem na projekt do období mimo hlavní sezónu, tedy od září do března, vyhnete se tak časovým prodlevám a v případě realizační firmy i možným komplikacím způsobené právě časovou prodlevou.

 Cena projektu závisí na jeho složitosti. Standardní cena se pohybuje v rozmezí 2000 až 3500 Kč včetně DPH v období od dubna do října. V období od listopadu do března nabízíme akční cenu v rozmezí 1500 až 2500 Kč včetně DPH.

Doba vypracování závisí na vytíženosti, avšak standardně mimo hlavní sezónu (od listopadu do března) cca 14 dnů, v sezóně (od dubna do října), až 4 - 5 týdnů.


Kontaktujte nás!

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat jsme vám plně k dispozici.

 

Aktualizace: 17.2.2023