Automatický zavlažovací systém, jak na to?

Zvažujete instalaci automatického závlahového systému? Objevte, jak může AZS ušetřit váš čas, vodu a zlepšit zdraví vaší zahrady. Přečtěte si o klíčových komponentách a přínosech AZS.

Automatický závlahový systém (AZS) představuje moderní řešení pro každého, kdo si přeje udržet svou zahradu v dokonalé kondici bez nutnosti ručního zásahu. Plná automatizace a možnost ovládání prostřednictvím chytré domácnosti nebo speciálně naprogramované řídící jednotky zajišťuje, že vaše zahrada zůstane krásně zelená a zdravá po celý rok. S AZS ušetříte nejen vodu, ale i čas, což vám umožní se věnovat jiným aktivitám.

Jak automatický závlahový systém funguje?

Řídící jednotka vyšle signál, který otevře elektromagnetické ventily na základě naprogramovaného časování. Otevření ventilu umožní průtok vody, který tlačí výsuvníky postřikovačů nahoru. Voda je poté rozstřikována přes trysky, které efektivně zavlažují zahradu.

Po dokončení zálivky, kdy uplyne nastavený čas, řídící jednotka vydá signál k uzavření ventilů. Tím se zastaví přívod vody a postřikovače se automaticky stáhnou zpět do země, chráněny před poškozením během jiných aktivit na zahradě.

6 důvodů, proč mít automatický závlahový systém

Úspora vody

Efektivní zavlažování, minimalizace plýtvání

Časová efektivita

Automatické zavlažování šetří čas

Zdravější zeleň

Konzistentní a rovnoměrná zálivka pro zdravější rostliny a trávník

Snížení námahy

Eliminace potřeby ručního zavlažování

Pohodlí

Ovládání na dálku a programovatelné časy zavlažování

Ochrana proti suchu

Zajištění dostatečné vlhkosti i v obdobích sucha

 

Chcete se dovědět o závlahovém systému víc?

Objevte klíčové komponenty pro sestavení automatického závlahového systému.

Chci objevit