Inspirace

Sekce věnovaná ke zveřejnění a představení projektů našich velkoobchodních odběratelů sloužící pro inspiraci a představení jejich práce. Danou sekci stále rozšiřujeme a rozšiřovat budeme.


Nechte se inspirovat!
Jedinečný rukopis každého našeho partnera vnáší pomyslné kouzlo do každého projektu, zvláště se tak děje u projektu zahradních jezírek. Každá realizace se tak stává jedinečnou a originální.

Koupací jezírka

Okrasná jezírka

Jezírka s rybami

Velké závlahové systémy

Zahrady rodinných domů a veřejná prostranství

 

Síť našich partnerských firem je rozsáhlá po celém území ČR. Pokud máte zájem o vybudování jezírka nebo závlahového systému, obraťte se na nás tedy i ve směru realizace.


Staňte se naším velkoobchodním partnerem.
Chcete zde i Vy prezentovat Vaše realizace? Jste realizační firma nebo obchod a máte zájem o spolupráci s námi? Přidejte se k našim velkoobchodním partnerům a získejte tak mnoho výhod.

Bez kvalitních realizačních firem a bez kvalitního materiálu by to nešlo. Realizační firmy zásobujeme nejen prací, ale i materiálem, který všechen držíme skladem na ploše cca 1100 m2. Mrkněte, jak to u nás vypadá.

Naším cílem je poskytnout kompletní sortiment, technické poradenství a projekční činnost, tedy poskytnutí veškeré součinnosti a servisu od A do Z.


Kontaktujte nás! Těšíme se na spolupráci.

Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu info@doltak.cz