O nás. Kdo jsme?

Působíme na trhu od roku 2012. Stojí za námi silná nadnárodní společnost T-TAKÁCS, s.r.o. 

Provozujeme velkoobchod i maloobchod. 

Specializujeme se na prodej zboží a komponentů nejen pro Vaši zahradu v oblasti zahradních jezírek, zavlažovacích systémů, agropotřeb, zahradního osvětlení, bazénů a odpuzovačů hmyzu

Sídlíme v Rousínově 15 min. od Brna a disponujeme skladovými prostory o výměře 1100 m2. Veškerý sortiment máme skladem, tudíž materiál máte ihned k dispozici bez nutnosti čekání.


Sortiment známe, umíme poradit.
Díky mnohaletým zkušenostem v našem oboru jsme schopni sestavit a doporučit funkční technologii k zahradnímu jezírku, dodat kompletní systém závlahového systému, navrhnout zahradní osvětlení a samozřejmě zajistit nejvýhodnější dopravu zboží na přesné místo určení.

Účastníme se mnoha školení, sbíráme zkušenosti, abychom se pro vás stále zdokonalovali, nejen ve směru poradenství, ale i ve zlepšování webových stránek našeho e-shopu, který se snažíme neustále posouvat dál.

 

Náš cíl.
Snažíme se, aby jméno naší firmy symbolizovalo profesionální a vysokou úroveň kvality. Proto nabízíme pouze zboží prověřené našimi realizátory. Nezaměřujeme se tedy pouze na jednu značku, ale pečlivě a s rozvahou vybíráme to nejlepší od mnoha dalších renomovaných výrobců.


Sortiment tvoříme z mnoha kvalitních značek
Pro malá okrasná zahradní jezírka až velké koupací biotopy nabízíme zboží značek OASE, PONTEC, HAILEA, UBBINK, TMC, TRIPOND, SUNSUN, AQUA FORTE, JEBAO, VELDA, FATRA, FIRESTONE, VODNÁŘ, RAWAT, HOMEPOND, FATRA a mnoha dalších.

V oblasti závlah jsou to značky vlajkových lodí a to HUNTER, RAIN-BIRD, TORO, IRRITEC, PLASTICA  ALFA  atd.

K zahradnímu jezírku či závlahovému systému neodmyslitelně patří agropotřeby jak pro malé rodinné zahrádky či velká věřejná prostranství. Zde v nepřeberném množství dodávaných značek naleznete ICL, BRADAS, DLF, NATURE, NAKA, COSTINA ORGANICA S.L., JUTA atd.

Navíc jsme výhradními prodejci odpuzovačů komárů značky THERMACELL.


Jak to u nás vypadá? Mrkněte sami.

 


Realizace aneb práci nebereme, ale dáváme.
Síť našich partnerských firem je rozsáhlá po celém území ČR. V případě zájmu o realizaci se tedy obraťte na nás. Můžete se nechat inspirovat v sekci věnované ke zveřejnění a představení projektů našich velkoobchodních odběratelů sloužící pro inspiraci a představení jejich práce. Danou sekci stále rozšiřujeme a rozšiřovat budeme, naleznete ji ZDE.


Velkoobchod i maloobchod
Provozujeme velkoobchod i maloobchod.  Specializujeme se na prodej zboží a komponentů nejen pro Vaši zahradu v oblasti zahradních jezírek, zavlažovacích systémů, agropotřeb, zahradního osvětlení, bazénů a odpuzovačů hmyzu. Jste realizační firma nebo obchod a máte zájem o spolupráci s námi? Přidejte se k našim velkoobchodním partnerům.


Kontaktujte nás!
Prohlédněte si náš sortiment na našem e-shopu nebo nás navštivte na prodejně, případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu info@doltak.czBudeme se těšit na Vaši návštěvu.