O nás:

 

DOLTAK s.r.o. je společnost založená na přelomu roku 2011 a 2012 společníky Ondřejem Doležalem a Tomášem Takacsem (www.takacs.sk).

 

Prodejna DOLTAK s.r.o. disponuje skladovými prostory 750 m2 v ČR, kde je nabízen sortiment pro jezírka, závlahy a zahradu. Skladové prostory se nacházejí v bývalém areálu UP - současně JITONY, na adrese Tománkova 34, Rousínov, 683 01. Areál leží ve vzdálenosti cca 15min po dálnici od Brna, v Rousínově, směrem na Olomouc. Zeměpisné souřadnice : +49° 12' 34.23", +16° 53' 30.71".

 

Kdo jsme? Jsme tým lidí specializujících se na prodej a technické poradenství v oblasti zahradních jezírek, zavlažovacích systémů a agro potřeb.

 

Síť našich realizátorských firem, se kterými spolupracujeme je rozsáhlá po celém území ČR. Obraťte se na nás tedy i ve směru realizace.

 

,,Naše práce je naším koníčkem"

 

 

Snažíme se, aby jméno naší firmy symbolizovalo profesionální a vysokou úroveň kvality. Proto nabízíme pouze zboží, které máme sami vyzkoušené ať už u nás či u firem zakladatelů společnosti. Nezaměřujeme se tedy pouze na jednu značku, ale pečlivě a s rozvahou vybíráme to nejlepší od mnoha dalších výrobců.

 

Po letech zkušeností s mnoha systémy v oblasti jezírek a závlah, jsme schopni sestavit, případně doporučit funkční technologii k zahradnímu jezírku, dodat kompletní projekt závlahy včetně sumáře materiálu, navrhnout zahradní osvětlení a samozřejmě zajistit dopravu zboží na přesné místo určení.

 

Nepřetržitě vymýšlíme nové nápady, účastníme se mnoha školení, sbíráme zkušenosti, abychom se pro vás stále zdokonalovali, nejen ve směru poradenství, ale i ve zlepšování webových stránek našeho eshopu, který se snažíme neustále doplňovat nejnovějšími informacemi. Naším cílem je realizátorům i koncovým uživatelům poskytnout kompletní sortiment pro stavbu, údržbu a provoz jezírek, automatických závlahových systémů i jiných vodních staveb. S dodávkou sortimentu souvisí i poradenství a projekční činnost.

 

Najdete u nás značky renomovaných výrobců, jako jsou například OASE, PONTEC, HAILEA, UBBINK, TMC, TRIPOND, VELDA, FATRA, FIRESTONE a další. V oblasti závlah jsou to značky HUNTER, RAIN-BIRD, TORO a K-RAIN. V naší prodejně máme většinu výrobků skladem.


 

Nabízíme následující sortiment:

Naším cílem je realizátorům i koncovým uživatelům poskytnout kompletní sortiment pro stavbu, údržbu a provoz jezírek i jiných vodních staveb. 

 

Jezírková technika:

 

...Zkrátka všechny produkty k vybudování, provozu a údržbě jezírka. 

 

Závlahové systémy:

 

Kompletní nabídka závlahových systému značek HUNTER, RAIN BIRD, TORO, a K-RAIN.

 

 

... Zkrátka všechny produkty k vybudování, provozu a údržbě závlahového systému. 

 

Zahrádkářské potřeby:

 

...A mnoho dalších produktů do Vaší zahrady.

 

Prohlédněte si náš sortiment na našem eshopu, nebo nás navštivte na prodejně. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.